درباره ما

خوش آمدید
گروه کشاورزی ایران سبز

بنام آفرینش گلها

مجتمع کشاورزی گروه ایران سبز در سال 1380 توسط جناب آقای مهندس غلامحسین خواجه تبریزی در منطقه سه هزار تنکابن آغاز بکار کرد . مهندس تبریزی و فرزندانش با عظمی راسخ به جهت نیل به اهداف عالیه تولید و ایجاد اشتغال در گام اول پس از تحقیقات کامل اقدام به تولید انواع واریته های گیاه نوئل آبی و سدروس بصورت میلیونی نموده که این امر در زمره پیشرفت تولید گیاهان زینتی در کشور گامی مهم تلقی می گردد.
پس از دو سال در سال 1382 یکی از فرزندان ( حمید ) با حمایت و پیروی از آموزه های پدر اقدام به تاسیس گلخانه گیاهان آپارتمانی در منطقه عباس آباد نمود . ایشان پیشرو در تولید انواع نشای گیاهان آپارتمانی از جمله کاج مطبق ، اریکا ، پالم ، شامادورا ، آگلونماهای رنگی و دیگر واریته های جدید گیاهان آپارتمانی می باشد که در رشد ، اعتلا و پیشرفت این صنف و تامین نیاز نهاده های بیش از 500 تولیدکننده در سراسر کشور حایز اهمیت می باشد.

محصولات ما

0
تنوع تولید
0
مرکز
نمایندگی فعال
0
متر مربع
مساحت زیرپوشش حمایت تولید

امروزه مفتخریم تا با ایجاد سایت جهانی خود تجارت داخلی و خارجی گل و گیاهان آپارتمانی را با روش های نوین به تمامی شما عزیزان که چه در گذشته و چه حال ما را مورد حمایت قرار داده اید معرفی نماییم. این مجموعه دارای واحدهای تولید بازرگانی خارجی،بازرگانی داخلی،مالی و حسابداری و پژوهش کده دانش بنیان کشت بافت می باشد که همواره همراه با پانصد واحد تولیدی در سطح ایران نسبت به خدمت و مکانیزاسیون صنف گل و گیاه ایران اقدام می نماید. بی شک همکاران و تولیدکنندگان گل و گیاه ایران با حمایت و هدایت ما این راه را برایمان هموار نموده تا پله های ترقی را نسبت به ارایه خدمات مطلوب تر به سرعت هرچه تمام تر طی نماییم .
امروزه با صلابت تشکیل و هدایت بزرگترین هلدینگ ساخت و صادرات تاسیسات گلخانه ای (شرکت رهپویان جبهه سبز) در غرب آسیا که افتخار ثبت رکورد بزرگترین تجارت خارجی ایران عزیزمان در سال ۱۳۹۸با ارزآوری بیش از ۳۰ میلیون یورویی به کشور عزیزمان را از آن خود نموده است را به اطلاع همگان می رسانیم. در ادامه راه اندازی بزرگترین واحد تولید و تامین نهاده‌ های کشاورزی تولید کنندگان گیاهان زینتی در کشور را به سرور بنشینیم و در استمرار در رسیدن به این هدف پا پس نخواهیم کشید و در کنار یکایک شما تولید کنندگان گل و گیاهان زینتی خواهیم بود.
مجتمع گروه کشاورزی ایران سبز, بزرگترین تولید کننده نهاده های کشاورزی و نشای انواع گیاهان آپارتمانی واقع در استان مازندران شهرستان عباس آباد به میزبانی یکایک شما حامیان عزیزمان مفتخر است.

فیلودندرون 100%
گرمسیری 100%
اگلونما 100%
کاج مطبق 100%

گروه کشاورزی ایران سبز ، با بهره برداری از آزمایشگاه مدرن و همکاری با گیاه پزشکان با تجربه در تلاش است تا با بهترین فرمولهای موجود برای رشد گیاهانی با طول عمر بیشتر و سازگارتر با محیط را به شما عرضه کند. ما میکوشیم تا با استفاده از بذرهای باکیفیت محصولاتی ماندگار را برای شما خلق کنیم. در بخش توسعه و تحقیق گلخانه و مطالعه بر گونه های متنوع و خاص دنیا بذر ها را از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی و همینطور آمریکای جنوبی تهیه کرده و با همسان سازی محیط و سازگاری گیاهان در شرایط جغرافیایی کشور عزیزمان ایران آنها را برای خانواده ی ایرانی پرورش میدهیم.

از نشا کشت بافت و نشا کشت بذر چه میدانید؟

برای آشنایی بیشتر با خدمات ما و کشت بافت و بذر گل و گیاه آپارتمانی لطفا کاتالوگ های زیر را مشاهده نمایید

بولتن روز ملی گل

کاتالوگ فارسی

کاتالوگ انگلیسی

سوالات متداول خود را در اینجا پیدا نمایید

ما سعی کرده ایم برای داشتن اطلاعات کافی از نحوه همکاری با مجموعه ایران سبز ، سوالات و دغدغه های شما را پاسخگو باشیم تا با شناخت کافی و بررسی کامل قدم در راه همکاری بگذارید.

سفارش من در چه مرحله ای است؟

با تماس با شماره های 01154671025   و  09012038866   نسبت به آخرین وضعیت سفارش خود اطلاع دقیق کسب نمایید. کارشناسان ما در دپارتمان فروش همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب آماده پاسخگویی به یکایک شما همکاران گرامی می باشند.

نحوه بازگشت یا تعویض محصول خریداری شده چگونه است؟

به دلیل رعایت اصول استریل و بهداشت محیطی در سایت تخصصی نشاهای کشت بافتی و بذری مجتمع تولیدی گروه ایران سبز و در نتیجه شیوع حملات آفتی زیست محیطی ،امکان مرجوعی نشاهای خریداری شده پس از خروج از محدوده قرنطینه و تولید وجود نخواهد داشت.

چگونه میتوانم خرید خودم را لغو کنم؟

در صورت رزرو و پیش ثبت نام دریافت تولیدات این مجموعه تا حداکثر 72 ساعت امکان لغو سفارش از جانب خریدار وجود خواهد داشت.(تا قبل از خروج محموله خریداری شده توسط مشتری از ساختمان مجتمع)

نحوه ارسال سفارش چگونه است؟

واحد ترابری و حمل و نقل گروه ایران سبز سفارشات شما عزیزان را از راه های بهینه و به دور از هرگونه آسیب و شوک به گیاهان و نشاهای خریداری شده شما ، از راه های زمینی، هوایی به اقصی نقاط ایران و جهان ارسال خواهد نمود.

روش های پرداخت برای محصول خریداری شده به چه شکل است؟

مبلغ هر فاکتور قبل از ترخیص و ارسال محموله تحت سفارش به حساب کمپانی واریز و فیش واریزی به نیروهای ما در بخش حسابداری ارایه خواهد گردید. ضمنا کلیه پرداخت ها بصورت نقدی می باشد.

من هم چگونه می توانم یک تولید کننده باشم؟

حضور شما در کنار ما افتخار ماست و به آن می بالیم. شما می توانید با برقراری ارتباط و کسب مشاوره از یکی از کارشناسان ،مشاورین و یا پیمانکاران گروه ایران سبز به خانواده بزرگ تولیدکنندگان گل و گیاهان زینتی کشور عزیزمان ایران بپیوندید.